Strona Główna
Witaj Gościu serwisu :: ZALOGUJ SIĘ ::

Twoje konto w serwisie SkarbMamy.pl

Moje konto - rejestracja

Witaj. Serwis SkarbMamy jest nowym serwisem dla kobiet planujących zajście w ciążę, lub już będących w tym błogosławionym stanie oraz dla matek i ojców pragnących elektronicznie ewidencjonować dane o szczepieniach, przyjętych lekach, przebytych chorobach i innych zdarzeniach z życia swojej pociechy. Dzięki SkarbMamy zawsze pod ręką będzie karta zdrowia dziecka. Na każde żądanie będzie możliwość wydruku wszelkich danych o przebiegu cyklu menstruacyjnego, ciąży oraz o swoim dziecku. Ambicją naszego serwisu jest zachęcenie niesienia wzajemnej pomocy merytorycznej w zakresie planowania dziecka, przebiegu ciąży oraz w kwestii opieki nad dzieckiem wśród zarejestrowanych użytkowników.
Aby w pełni korzystać z serwisu SkarbMamy należy zarejestrować się używając do tego menu "Administracja" oraz "Zarejestruj się"
pomoc skarbmamy.pl rejestracja nowego użytkownika

Po wybraniu tej funkcjonalności serwis przeniesie nas do okna dodawania nowego użytkownika. W oknie tym należy wpisać unikalną nazwę użytkownika, którą w późniejszym etapie będzie się używać jako loginu do serwisu, hasło z powtórzeniem weryfikacyjnym, datę urodzenia oraz adres e-mail. Adres e-mail jest to adres, na który przyjdzie wiadomość, dzięki której będzie możliwe dokończenie aktywacji konta. W wiadomości będą dwa linki - jeden do aktywacji konta, drugi do wykasowania danych (loginu, e-maila, daty urodzenia) podanych w procesie dodawania nowego użytkownika. Po wybraniu pierwszego linku użytkownik zostanie przeniesiony do serwisu SkarbMamy.pl gdzie będzie mógł po zalogowaniu w pełni korzystać z dostępnych funkcjonalności.

pomoc skarbmamy.pl rejestracja nowego użytkownika


Logowanie

Jak już wspomniano, aby korzystać z wszystkich dostępnych funkcjonalności należy stworzyć konto a następnie się zalogować. Do logowania służy funkcjonalność "Zaloguj się" dostępna w menu Administracja.
pomoc skarbmamy.pl logowanie użytkownika

Po uruchomieniu tej funkcjonalności zostaniemy przeniesieni do podstrony logowania, gdzie serwis będzie oczekiwał na podanie przez użytkownika loginu oraz hasła ustalonego przy rejestracji.

pomoc skarbmamy.pl logowanie użytkownika


Po zalogowaniu, informacja o ty fakcie uwidoczniona zostanie nad belką menu. Pojawi się tam napis: "Jesteś zalogowany jako (Twój login)" prócz tej informacji będzie tam zawarta informacja o stanie Twojej skrzynki pocztowej, której dokładny opis znajdziesz w tekście pomocy poniżej. Dodatkowo po zalogowaniu dostępne stanie się menu "Strefa". W strefie znajdują się funkcjonalności dostępne dla zalogowanych użytkowników. Dodatkowo jako zarejestrowany użytkownik będziesz mógł dowiedzieć się który z użytkowników był ostatnio dostępny w serwisie. Aby zobaczyć listę użytkowników należy najechać kursorem myszki na tekst "Ostatnio odwiedzali nas:" uwidoczniony nad belką menu po jej prawej stronie.
pomoc skarbmamy.pl logowanie użytkownika

Strefa

Strefa to funkcjonalność menu, która pojawi się na belce menu po prawidłowym zalogowaniu się przez użytkownika. Znajdziemy w niej aplikacje SWF oraz skrypty PHP wraz z dodatkami, które są dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych w serwisie SkarbMamy.pl Aby móc w pełni korzystać z powyższych funkcjonalności należy mieć aktywne konto w serwisie. Dostępne funkcjonalności w strefie to:

  • Wykres cyklu - profesjonalna aplikacja w technologii flash do obserwacji cyklu menstruacyjnego (metody NPR)
  • Karta ciąży - profesjonalna aplikacja w technologii flash do archiwizacji zachowań organizmu, wyników badań i przebytych wizytach lekarskich podczas ciąży
  • Karta dziecka - profesjonalny i unikalny skrypt PHP w połączeniu z technologią flash do archiwizacji wyników badań, wykonanych szczepieniach i przebytych wizytach lekarskich przez dziecko (trwają prace testowe - dostępność już niebawem)
  • Foto-Album - profesjonalny pamiętnik do archiwizacji zdjęć
REGULAMIN | KONTAKT | REKLAMA | DOTACJA | NASI PARTNERZY | PRACA W SERWISIE
Wszelkie prawa zastrzeżone, Copyright 2008-2010 SkarbMamy.pl