Strona Główna
Witaj Gościu serwisu :: ZALOGUJ SIĘ ::

Skarbmamy.pl jest nowoczesnym portalem dla matek ojców i wszystkich innych zainteresowanych szeroko pojętym tematem związanym z dziećmi.
Kobietom obserwującym swoje ciało udostępniamy nowoczesne i oryginalne aplikacje zgodne z zasadami Naturalnego Planowania Rodziny.

Serwis powstał w styczniu 2009 roku i szybko zaczął zdobywać popularność wśród środowiska kobiet starających się o dziecko tzw "staraczek". Zauważono nas również ze strony Google, które już po kilku miesiącach zakwalifikowało nasz serwis do stron z PageRank 3. Liczba zaindeksowanych stron oraz stron z odnośnikami do naszego serwisu wciąż rośnie.

Aby zapewnić dalszy rozwój na dotychczasowym poziomie rozpoczęliśmy kampanie AdWords Google. W niedalekiej przyszłości planujemy rozpoczęcie kolejnych akcji promocyjnych.

W chwili obecnej serwis SkarbMamy.pl oferuje Państwu możliwość zareklamowania dowolnej domeny, wykluczając domeny łamiące polskie prawo, o treściach erotycznych, nieetycznych oraz innych wedle uznania. Jeżeli chcą pańśtwo podjąć z nami współpracę lub zapytać o szczegóły zapraszamy do korespondencji - czekamy pod adresami:

reklama@skarbmamy.pl oraz wspolpraca@skarbmamy.pl
REGULAMIN | KONTAKT | REKLAMA | DOTACJA | NASI PARTNERZY | PRACA W SERWISIE
Wszelkie prawa zastrzeżone, Copyright 2008-2010 SkarbMamy.pl